Anunț – organizare concurs pentru ocuparea unui post de execuție pe perioadă nedeterminată de Muncitor necalificat – Îngrijitor spații verzi, din cadrul Serviciului social “Cămin de bătrâni Cruceni”, județul Arad

Primăria comunei Șagu, judetul Arad, cu sediul în Loc. Șagu, nr. 219, județ Arad organizează concurs pentru ocuparea următorului post contractual, conform prevederilor H.G. nr. 286/2011, actualizată:

1. POSTUL VACANT – 1 (un) post de execuție pe perioadă nedeterminată de Muncitor necalificat – Îngrijitor spații verzi, din cadrul Serviciului social “Cămin de bătrâni Cruceni”, județul Arad

Condiții specifice:

1. Muncitor necalificat – Îngrijitor spații verzi

studii generale

– vechime – nu este necesară

– permis categoria B

Concursul se organizează la sediul Primăriei comunei Șagu, astfel:

• în data de 06.07.2022, ora 10.00, proba scrisă;

• în data de 08.07.2022, ora 12.00, interviul.

Dosarele de concurs se depun, în termen de 10 de zile lucrătoare de la data publicării anunţului, respectiv până la data de 27.06.2022, ora 12.00, la sediul Primăriei comunei Șagu, județul Arad. Selecția dosarelor se va face în termen de 3 zile lucrătoare de la ultima zi de depunere a dosarelor.

Bibliografia necesară pentru susținerea concursului se găsește afișată pe site-ul Primăriei Comunei Șagu.

Persoana de contact pentru relații suplimentare este doamna Buza Cristina, inspector.

Număr de telefon: 0257-418101, Fax: 0257-418323

Email: contact@primariasagu.ro

Adresă : Primăria Comunei Șagu, localitatea Șagu, nr. 219, județ Arad.

Acte necesare inscrierii la concurs.docx

bibliografie MUNCITOR NECALIFICAT.docx